• Utworzono:
  • Odsłony: 7166

Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS - wygrana Pawła

W dniach od 20 do 22 kwietnia 2007 roku w Przysusze odbyły się Mistrzostwa Polski Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w zapasach styl wolny kadetów i juniorów. Start naszych zawodników zaowocował zdobyciem dwóch medali: złotego Pawła Albinowskiego i srebrnego Kamila Kamińskiego.

• Kamil Kamiński - II miejsce w kat. wagowej do 96 kg

Paweł Albinowski - uczeń Gimnazjum Publicznego w Teresinie na matach w Przysusze powtórzył swój ubiegłoroczny sukces i ponownie został najlepszym zawodnikiem w Polsce, spośród klubów zrzeszonych w Ludowych Zespołach Sportowych, tym razem w kategorii wagowej do 69 kilogramów.

Paweł Albinowski na najwyższym stopniu podium!
Paweł Albinowski na najwyższym stopniu podium.

Kamil Kamiński - uczeń Zespołu Szkół im. Kardynała Tysiąclecia w Teresinie - startując w wyższej niż zwykle kategorii wagowej wywalczył tytuł wicemistrza Polski LZS, uległ jedynie po bardzo wyrównanej walce (2 : 1 w rundach) Szymonowi Stasierskiemu z klubu Ceramik Krotoszyn - wielokrotnemu Mistrzowi Polski, jednemu z najbardziej utytuławonemu zawodnikowi wagi do 96 kilogramów.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników i ich trenerów.

Podziękowania dla firm GREINER PACKAGINGJOEL AC/DC - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.