A+ A A-

II Puchar Polski Seniorów - srebro Szymona

  • Odsłony: 2497

W dniach od 27 do 28 kwietnia 2007 roku w Poznaniu odbył się II Puchar Polski Seniorów w zapasach w stylu wolnym. Klub nasz na tych zawodach reprezentowało trzech juniorów i jeden senior. I zgodnie z oczekiwaniami, nasz jedyny senior wypadł na zawodach seniorów najlepiej z całej czwórki - Szymon Piątkowski w kategorii wagowej do 74 kilogramów wywalczył srebrny medal.

    PUCHAR POLSKI SENIORÓW

  • Arkadiusz Znajdek - XI miejsce w kat. wagowej do 60 kg
  • Szymon Piątkowski - II miejsce w kat. wagowej do 74 kg
  • Kamil Kamiński - XII miejsce w kat. wagowej do 84 kg
  • Artur Szymczyk - XI miejsce w kat. wagowej do 74 kg

Szymon Piątkowski jeden z bardziej utytułowanych wychowanków naszego klubu, w Poznaniu uległ jedynie na punkty w walce finałowej Krystianowi Brzozowskiemu z klubu Górnik Łęczna - będącemu aktualnie najbardziej utytułowanym zawodnikiem w zapasach w stylu wolnym w Polsce.

Krystian Brzozowski i Szymon Piątkowski podczas prezentacji przed finałem
Krystian BrzozowskiSzymon Piątkowski
podczas prezentacji przed walką finałową.

Pozostałym naszym zawodnikom, debiutującym na imprezie tej rangi, zabrakło jeszcze troszkę umiejętności by skutecznie rywalizować w grupie wiekowej seniorów. Z całej trójki, najlepiej zaprezentował się Kamil Kamiński, który w najliczniej obsadzonej kategorii wagowej do 84 kilogramów, wygrał jedną i minimalne przegrał drugą walkę. Swą postawą zasygnalizował, iż niedługo może dołączyć do czołówki seniorów w tej kategorii wagowej w Polsce. Serdeczne gratulacje dla naszych zawodników.

Podziękowania dla firm GREINER PACKAGINGJOEL AC/DC - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Zwycięstwa nie przychodzą łatwo - ale trzeba do nich dążyć - nie zopominając o przegranych.

Z galerii

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy
Mazowsze Teresin

96-515 Teresin, Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732, 604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyki strony

Użytkowników:
1
Artykułów:
496
Odsłon artykułów:
5957285

Satystki galerii zdjęć

  • Ilość zdjęć: 7372
  • Ilość albumów: 132
  • Odsłon zdjęć: 3368430

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem