Logo
  • Utworzono:
  • Odsłony: 3031

II Festiwal w Zapasach

W dniach 29.09-01.10.2006 roku w Bydgoszczy w pięknej hali widowiskowej Łuczniczka, na sześciu matach, odbył się II Festiwal w zapasach w ramach którego, przeprowadzony został XXI Memoriał Franciszka Harczenko Młodzików i Młodziczek oraz II Puchar Polski Kadetów i Kadetek w zapasach kobiet, zapasach w stylu wolnym i klasycznym mężczyzn. Wśród medalistów tegorocznych zmagań znaleźli się: Anna Albinowska - medal srebrny, Angelika Rybicka, Artur SzymczykMariusz Zdanowski - wywalczyli medale brązowe.

Już po raz dwudziesty pierwszy do rywalizacji w zapasach w stylu klasycznym i wolnym dla grup wiekowych młodziczek, młodzików, kadetek i kadetów, oprócz czołówki polskich zawodniczek i zawodników stanęli przedstawiciele Niemiec, Rosji, Litwy, Łotwy, Słowacji, Kanady, Szwecji i Węgier. Wśród startujących zawodników znalazła się również jedenasto osobowa grupa zawodników naszego klubu, którzy w poszczególnych grupach wiekowych i wagowych zajęli następujące miejsca: