Logo
  • Utworzono:
  • Odsłony: 2121

Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2006

Dnia 19 marca 2006 roku w Giżycku odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach stylu wolnym kadetów i kadetek. Awans do turnieju finałowego uzyskała czwórka zawodników Naszego Klubu. Awans wywalczyli:

• Adrian Czernicki - X miejsce w kat. wagowej do 76 kg

Najwyżej z całej grupy naszych zawodników i zawodniczek, należy ocenić występ Angeliki RybickiejPawła Albinowskiego. Oboje dopiero pierwszy rok startują w grupie wiekowej kadetów i sam awans do turnieju finałowego należy uznać za sukces, w dodatku nie pozostawili cienia wątpliwości swym przeciwnikom, kto tego dnia rządzi na macie. Angela wygrała wszystkie swe walki przez położenie swych przeciwniczek na łopatki, a Paweł w najliczniej obsadzonej kategorii wagowej (15 zawodników) wszystkie swe walki wygrał przez przewagi techniczne, nie tracąc samemu żadnego punktu.

Wcześniej awans do turnieju finałowego Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży zapewnił sobie nasz świeżo upieczony Międzynarodowy Mistrz Polski Kadetów Artur Szymczyk w kategorii wagowej do 76 kilogramów.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING - sponsora sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Copyright © 2003-2018 LKS Mazowsze Teresin. Projekt: Artur Albinowski .