A+ A A-

Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Mazowieckiego Juniorów

  • Odsłony: 1551

Dnia 23 kwietnia 2005 roku w Borkowicach odbyły się Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Mazowieckiego Juniorów w zapasach w stylu wolnym.

    Miejsca Naszych zawodników:

  • Adam Niedźwiedzki - I miejsce w kat. wagowej do 55 kg
  • Adam Sitarski - II miejsce w kat. wagowej do 55 kg
  • Kamil Kamiński - II miejsce w kat. wagowej do 74 kg

W kategorii wagowej do 55 kg w bezpośrednim pojedynku dwóch naszych zawodników, a zarazem na co dzień nierozłącznych przyjaciół, tym razem lepszy okazał się „większy z Adamów”, czyli Adam Niedźwiedzki, pokonał on 2 : 0 w rundach „mniejszego z Adamów” - Adama Sitarskiego.

Bardzo dobrze zaprezentował się na matach Borkowic Kamil Kamiński, który uległ jedynie po niezwykle dramatycznej i wyrównanej walce Tomaszowi Siciarzowi z klubu Platan Borkowice. Pierwszą rundę przegrał Kamil przy remisie 2 : 2, tracąc punkt na kilka sekund przed końcem rundy, drugą rundę wygrał w stosunku 3 : 1 i przegrał trzecią znów przy remisie 1 : 1 i znowu tracą punkt dosłownie prawie równo z gongiem kończącym rundę. Kamilowi w walce z bardzo dobrym, doświadczonym i o trzy lata starszym zawodnikiem (Mistrzem Polski Kadetów, brązowym medalistą Mistrzostw Polski Juniorów) zabrakło przysłowiowego cwaniactwa, umiejętności utrzymania korzystnego wyniku walki i odrobiny szczęścia. Miejmy nadzieję, że postawa Kamila jest dobrym prognostykiem przed zbliżającą się Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży.

Serdeczne gratulacje dla naszych zawodników.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING - sponsora sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Zwycięstwa nie przychodzą łatwo - ale zawsze cieszą.

Z galerii

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy
Mazowsze Teresin

96-515 Teresin, Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732, 604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyki strony

Użytkowników:
1
Artykułów:
496
Odsłon artykułów:
5965737

Satystki galerii zdjęć

  • Ilość zdjęć: 7372
  • Ilość albumów: 132
  • Odsłon zdjęć: 3394541

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem