• Utworzono:
  • Odsłony: 2689

IV Turniej Młodzieży Szkolnej w zapasach w stylu wolnym

Dnia 20 listopada 2004 roku w Łodzi został rozegrany IV Turniej Młodzieży Szkolnej w zapasach w stylu wolnym. Kluba Nasz reprezentowało na tym turnieju liczna - dwunastoosobowa grupa młodych adeptów i adeptek zapasów. Najlepiej spośród tej grupy zaprezentowali się: Paweł Bieniek w kategorii wagowej do 53 kg i Paweł Albinowski w kategorii do 59 kg - którzy wygrali swoje kategorie wagowe. W zawodach tych dziewczęta startowały wspólnie z chłopcami w tych samych kategoriach wagowych, więc drugie miejsce Angeliki Rybickiej w wadze do 47 kg i piąte miejsce Anny Albinowskiej w wadze do 42 kg, można uznać za spory sukces tych zawodniczek.