A+ A A-

XXXIV Grand Prix A.Medveda - Mińsk 2004 (Białoruś)

 • Odsłony: 1540

W dniach od 18 do 21 marca 2004 roku w Mińsku (Białoruś) odbył się XXXIV Międzynarodowy Turniej w zapasach w stylu wolnym mężczyzn i kobiet (Grand Prix - A.Medveda). W zawodach tych reprezentowała Nasz Kraj zawodniczka Naszego Klubu - Justyna Barciak, zajmując VI miejsce w kategorii wagowej do 59 kilogramów.

Grand Prix - A.Medveda, to jeden z największych, najsilniej obsadzonych i mających wieloletnia tradycję turniejów organizowanych pod egidą Międzynarodowej Federacji Zapaśniczej. W tym roku z powodu, iż z datą organizacji tego turnieju zbiegły się daty organizacji Poland Open w zapasach w stylu wolnymII Turniej Kwalifikacyjny w zapasach kobiet do Igrzysk Olimpiskich, Polskę reprezentowała na tym turnieju tylko reprezentacja kobiet - w większości jeszcze juniorek. Polskie zawodniczki na tym turnieju wypadły bardzo dobrze, zaznaczając bardzo mocno swój udział w tym turnieju. Ich występ został zauważony przez kibiców, trenerów i działaczy innych reprezentacji oraz przedstawicieli mediów.
Wśród członków Polskiej reprezntacji na tych zawodach Nasz Klub reprezntował oprócz Justyny Barciak, jeszcze Artur Albinowski - pełniący rolę trenera Polskiej drużyny. Justyna zajęła na tych zawodach VI miejsce i nie było to miejsce, które by mogła zająć, gdyby wreszcie uwierzyła w pełni w swe ogromne możliwości i umiejętności.

  Wyniki reprezntantek Polski:

 • Julita Omilusik (ULZKS Heros Czarny Bór) - II miejsce w kat. wagowej do 48 kg
 • Katarzyna Domżalska (Platan Borkowice) - IV miejsce w kat. wagowej do 48 kg
 • Małgorzta Bucka (Bielawianka Bielawa) - I miejsce w kat. wagowej do 51 kg
 • Dominika Rozenbajgier (Cement-Gryf Chełm) - II miejsce w kat. wagowej do 51 kg
 • Ewelina Głogowska (Platan Borkowice) - IV miejsce w kat. wagowej do 59 kg
 • Justyna Barciak (Mazowsze Teresin) - VI miejsce w kat. wagowej do 59 kg
 • Sylwia Starzec (Bielawianka Bielawa) - VIII miejsce w kat. wagowej do 63 kg

Serdeczne gratulacje dla wszystkich Naszych pięknych, silnych i zawsze uśmiechniętych Pań.

Zwycięstwa nie przychodzą łatwo - ale zawsze cieszą.

Z galerii

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy
Mazowsze Teresin

96-515 Teresin, Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732, 604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyki strony

Użytkowników:
1
Artykułów:
496
Odsłon artykułów:
5957366

Satystki galerii zdjęć

 • Ilość zdjęć: 7372
 • Ilość albumów: 132
 • Odsłon zdjęć: 3368482

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem