Logo
  • Utworzono:
  • Odsłony: 2362

Mistrzostwa Polski Młodzików - Włodawa 2021 - wygrana Dawida, Patryka i Mazowsza

Mistrzostwa Polski Młodzików w zapasach w stylu wolnym - Włodawa 2021W dniach od 3 do 5 grudnia 2021 roku ww Włodawie odbyły się  Mistrzostwa Polski Młodzików w zapasach w stylu wolnym. Start naszej jedenastoosobowej reprezentacji zaowocował zdobyciem siedmiu medali i wygraną w klasyfikacji klubowej. Tytułu Mistrzów Polski wywalczyli Dawid Bielski i Patryk Kutyłowski. Brązowe medale zdobyli: Maciej Chojnacki, Filip Nowakowski, Mateusz Zawadzki, Aleksander Bielski i Krzysztof Chudecki.

Aleksander Bielski na trzecim stopniu podium kategorii do 68 kg
Patryk Kutyłowski i Sławomir Rogoziński na najwyższym stopniu podium kategorii do 75 kg
Krzysztof Chudecki na trzecim stopniu podium kategorii do 100 kg
Trener Ryszard Śliwiński na najwyższym stopniu podium klasyfikacji klubowej

Drużyna LKS Mazowsze Teresin podobnie jak przed rokiem wygrała w klasyfikacji klubowej, będąc najlepsza ekipą spośród 51 klubów. Dzięki bardzo dobrej postawie zawodników z LKS Mazowsze Teresin i pozostałych mazowieckich klubowych, województwo mazowieckiej zdecydowanie wygrało w klasyfikacji wojewódzkiej.

Ekipa województwa mazowieckiego

Serdeczne gratulacje dla naszych zawodników i ich trenerów Ryszarda Niedźwiedzkiego, Ryszarda Śliwińskiego, Sławomira Rogozińskiego, Roberta Rybickiego oraz trenera prowadzącego kadetów, juniorów i seniorów - Pawła Albinowskiego.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING - sponsora sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Copyright © 2003-2018 LKS Mazowsze Teresin. Projekt: Artur Albinowski .