A+ A A-

III Międzynarodowy Memoriał im. Witka Prociaka i Patryka Żymańczyka

  • Odsłony: 1523

LKS Orzeł NamysłówW dniach od 18 do 19 listopada 2016 roku w Namysłowie odbył się III Międzynarodowy Memoriał im. Witka Prociaka i Patryka Żymańczyka w zapasach w stylu wolnym. W zawodach udział wzięło trzech zawodników naszego klubu, a ich start zakończył się zdobyciem dwóch medali. Złoty medal zdobył Wiktor Szmulaj w kategorii wagowej do 66 kg, a srebrny medal wywalczył Adrian Wagner w kategorii wagowej do 60 kg.

    Miejsca wywalczone przez zawodników Mazowsza:
  • Adrian Wagner - II miejsce w kat. wagowej do 60 kg
  • Patryk Ciurzyński - V miejsce w kat. wagowej do 60 kg
  • Wiktor Szmulaj - I miejsce w kat. wagowej do 66 kg

W stojącym na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym namysłowskim turnieju, bardzo udanie zaprezentowali się zawodnicy LKS Mazowsze Teresin.
Wiktor Szmulaj zdecydowanie wygrał swoje walki wskutek przewag technicznych i stanął na najwyższym podium kategorii wagowej do 66 kilogramów, zbierając nagrody w postaci czeku na 600 złotych, głośnika JBL, powerbanku i pamiątkowej statuetki za wygranie kategorii memoriałowej.

III Międzynarodowy Memoriał im. Witka Prociaka i Patryka ŻymańczykaTrener Artur Albinowski i Wiktor Szmulaj - prezentacja przed walką finałową.

Jego młodszy kolega klubowy Adrian Wagner przegrał tylko minimalnie na punkty walkę finałową z o trzy lata starszym, aktualnym Mistrzem Polski Juniorów Robertem Dobrodziejem. Adrian w tym roku jest jeszcze kadetem, ale jak przystało na aktualnego Mistrza Polski Kadetów, bardzo udanie zaprezentował się w rywalizacji ze starszym i bardziej utytułowanym przeciwnikiem.

III Międzynarodowy Memoriał im. Witka Prociaka i Patryka Żymańczyka
Adrian Wagner na drugim stopniu podium kategorii wagowej do 60 kg. 

Bardzo ambitną postawę na tych zawodach wykazał nasz trzeci zawodnik Patryk Ciurzyński - najmłodszy w grupie startujących w kategorii wagowej do 60 kilogramów, wygrał on dwie walki, ale w dwóch następnych musiał uznać wyższość swych starszych o kilka lat przeciwników.

Gratulacje dla naszych zawodników.

III Międzynarodowy Memoriał im. Witka Prociaka i Patryka Żymańczyka

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING i BAKOMA - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Z galerii

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy
Mazowsze Teresin

96-515 Teresin, Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732, 604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyki strony

Użytkowników:
1
Artykułów:
496
Odsłon artykułów:
5957265

Satystki galerii zdjęć

  • Ilość zdjęć: 7372
  • Ilość albumów: 132
  • Odsłon zdjęć: 3368424

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem