• Utworzono:
  • Odsłony: 2206

Puchar Polski Kadetów - Chęciny 2016 - wygrana Huberta i Bartosza

Bartosz Staniaszek i Hubert AntolakW dniach od 8 do 10 kwietnia 2016 roku w Chęcinach odbył się  Puchar Polski Kadetów w zapasach w stylu wolnym oraz Puchar Polski Kadetek w zapasach kobiet. W turnieju udział wzięło dziewięciu kadetów i jedna kadetka z naszego klubu. Ich start zaowocował zdobyciem czterech medali. Złote medale wywalczyli Hubert Antolak w kategorii wagowej do 76 kilogramów i Bartosz Staniaszek w wadze do 100 kg, a brązowe medale w kategorii wagowej do 50 kg zdobyli Patryk Ciurzyński i Wojciech Wysocki.

Puchar Polski Kadetów w zapasach w stylu wolnym - Chęciny 2016
Bartosz Staniaszek, Hubert Antolak, Patryk Ciurzyński i Wojciech Wysocki.

Na matach Chęcin zawodnicy LKS Mazowsze Teresin po raz kolejny pokazali, że należą do ścisłej czołówki kraju w zapasach w stylu wolnym, dzięki ich bardzo dobrej postawie zajęli pierwsze miejsce na 62 sklasyfikowane kluby zapaśnicze.

Serdeczne gratulacje dla naszych wychowanków i ich trenerów Ryszarda Niedźwiedzkiego, Ryszarda Śliwińskiego, Sławomira Rogozińskiego, Jacka Szymańskiego, Roberta Rybickiego oraz trenera prowadzącego kadetów, juniorów i seniorów - Artura Albinowskiego.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING i BAKOMA - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.