• Utworzono:
  • Odsłony: 2680

XVII Turniej o Memoriał Henryka Nowocienia w zapasach w stylu wplnym

Dnia 7 listopada 20003 roku w Borkowicach został rozegrany XVII Turniej o Memoriał Henryka Nowocienia w zapasach w stylu wolnym.W zawodach tych brała udział liczna grupa juniorów i kadetów z Naszego Klubu.

Wszyscy startujący w tym turnieju Nasi zawodnicy zaprezentowali się dość udanie i tak w poszczególnych kategoriach wiekowych i wagowych, zajęli następujące miejsca:

• Kamiński Kamil - III miejsce w kat. wagowej do 76 kg

W punktacji klubowej zawodnicy Mazowsza Teresin zajęli II miejsce, ustępując jedynie drużynie gospodarzy turnieju - Platanowi Borkowice.
Będący z Naszymi zawodnikami na tym turnieju, trener Ryszard Śliwiński szczególnie zadowolony był z postawy dwóch naszych najmłodszych w tej drużynie zawodników: Pawła BieńkaPawła Albinowskiego. Zawodnicy Ci nie będąc jeszcze młodzikami, walczyli nawet z zawodnikami o 4 lata starszymi od siebie i potrafili swoje pojedynki rozstrzygać na swoją korzyść, prezentując już spore umiejętności techniczne.
Gratulacje dla wszystkich naszych zawodników.

Puchar za zajecie II miejsca w klasyfikacji klubowej w XVII Turnieju o Memoriał Henryka Nowocienia