• Utworzono:
  • Odsłony: 2494

Puchar Polski Kadetów - Świdwin 2016 - wygrana Huberta Antolaka

Hubert AntolakW dniach od 18 do 20 marca 2016 roku w Świdwinie odbył się  Puchar Polski Kadetów w zapasach w stylu wolnym. W turnieju udział wzięło jedenastu kadetów z naszego klubu, a start ich zaowocował zdobyciem czterech medali. Złoty medal wywalczył Hubert Antolak w kategorii wagowej do 76 kilogramów, srebrny Mateusz Selerski w wadze do 69 kg, a brązowe medale zdobyli Adrian Wagner w wadze do 50 kg i Marcin Kluczek kategorii do 54 kilogramów.

Puchar Polski Kadetów w zapasach w stylu wolnym - Świdwin 2016
Adrian Wagner, Hubert Antolak, Mateusz Selerski i Marcin Kluczek.

Na matach Świdwina zawodnicy LKS Mazowsze Teresin po raz kolejny pokazali, że należą do ścisłej czołówki kraju w zapasach w stylu wolnym, dzięki ich bardzo dobrej postawie zajęli drugie miejsce na 59 sklasyfikowanych klubów.

Serdeczne gratulacje dla naszych zawodników i ich trenerów Ryszarda Niedźwiedzkiego, Ryszarda Śliwińskiego, Sławomira Rogozińskiego, Jacka Szymańskiego, Roberta Rybickiego oraz trenera prowadzącego kadetów, juniorów i seniorów - Artura Albinowskiego.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING i BAKOMA - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.