• Utworzono:
  • Odsłony: 1218

Mistrzostwa Świata Kadetów - Sarajewo 2015

Mistrzostwa Świata Kadetów w zapasach - Sarajewo 2015W dniach od 25 do 30 sierpnia 2015 roku w Sarajewie (Bośnia i Hercegowina) odbyły się Mistrzostwa Świata Kadetów w zapasach. W reprezentacji Polski na te zawody znaleźli się dwaj zawodnicy naszego klubu - Adrian Wagner i Kamil Banaszek.

Obaj nasi zawodnicy po raz pierwszy startowali w imprezie rangi Mistrzostw Świata Kadetów w zapasach w stylu wolnym.

Adrian Wagner w swej pierwszej walce uległ na punkty zawodnikowi z Ukrainy i odpadł z dalszej rywalizacji.
Ostatecznie Adrian został sklasyfikowany na 17 miejscu na 26 startujących zawodników w kategorii wagowej do 46 kilogramów w zapasach w stylu wolnym.

Kamil Banaszek w pierwszej walce wygrał z zawodnikiem z Bułgarii, w drugiej jednak musiał uznać wyższość zawodnika z Iranu i odpadł z dalszej rywalizacji.
Ostatecznie Kamil został sklasyfikowany na 12 miejscu na 25 startujących zawodników w kategorii wagowej do 54 kilogramów w zapasach w stylu wolnym.

Serdeczne gratulacje dla naszych zawodników za ambitną postawę i pozostaje im życzyć na przyszłość, samych wygranych i wielu medali z Mistrzostwa Polski, Europy i Świata.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING i BAKOMA - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.