• Utworzono:
  • Odsłony: 818

Warszawska Olmpiada Młodzieży 2014

Herb WarszawyDnia 28 września 2014 roku w Warszawie odbyła się Warszawska Olimpiady MłodzieżyJuniorów, Juniorek, Kadetów, Kadetek, Młodzików, Młodziczek i Dzieci w zapasach w stylu wolnym.

Wyniki naszych zawodniczek i zawodników:

JUNIORKI

  • Mechocka Marta - I miejsce w kat. wagowej do 63 kg

KADETKI

  • Teresiak Natalia - I miejsce w kat. wagowej do 62 kg

MŁODZICZKI

  • Felczak Joanna - II miejsce w kat. wagowej do 48 kg
  • Zawadzka Julia - I miejsce w kat. wagowej do 62 kg

JUNIORZY

  • Lubelski Dominik - I miejsce w kat. wagowej do 50 kg
  • Szymański Michał - I miejsce w kat. wagowej do 84 kg

KADECI

  • Wagner Adrian - I miejsce w kat. wagowej do 46 kg
  • Banaszek Kamil - I miejsce w kat. wagowej do 58 kg
  • Wydra Dominik - II miejsce w kat. wagowej do 58 kg
  • Maciejewski Daniel - I miejsce w kat. wagowej do 63 kg
  • Króliczak Konrad - I miejsce w kat. wagowej do 69 kg
  • Kościan Kacper - III miejsce w kat. wagowej do 69 kg
  • Rutkowski Kamil - I miejsce w kat. wagowej do 76 kg
  • Antolak Hubert - I miejsce w kat. wagowej do 76 kg

MŁODZICY

  • Woźniak Michał - II miejsce w kat. wagowej do 38 kg
  • Wysocki Wojciech - III miejsce w kat. wagowej do 42 kg
  • Sieczka Jakub - I miejsce w kat. wagowej do 46 kg
  • Kowalski Norbert - III miejsce w kat. wagowej do 46 kg
  • Pawłowski Mariusz - II miejsce w kat. wagowej do 50 kg
  • Goliński Adam - III miejsce w kat. wagowej do 50 kg
  • Pająk Adam - V miejsce w kat. wagowej do 50 kg
  • Zofczak Hubert - I miejsce w kat. wagowej do 58 kg
  • Walędziak Mateusz - V miejsce w kat. wagowej do 63 kg
  • Selerski Mateusz - I miejsce w kat. wagowej do 69 kg
  • Wiśniewski Filip - III miejsce w kat. wagowej do 69 kg
  • Wiśniewski Hubert - I miejsce w kat. wagowej do 76 kg
  • Rutkowski Mateusz - II miejsce w kat. wagowej do 76 kg

DZIECI

  • Niedźwiedzki Fabian - I miejsce w kat. wagowej do 30 kg
  • Bońda Szymon - III miejsce w kat. wagowej do 34 kg
  • Selerski Kacper - I miejsce w kat. wagowej do 36 kg
  • Mróz Nina - III miejsce w kat. wagowej do 52 kg
  • Woźniak Jakub - I miejsce w kat. wagowej do 65 kg

Serdeczne gratulacje dla zawodniczek, zawodników i ich trenerów.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING i BAKOMA - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy Mazowsze Teresin
96-515 Teresin,
Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732
604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu do hali GOSiR w Teresinie