A+ A A-

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Juniorek i Kadetek - Kraśnik 2014

  • Odsłony: 797

W dniach od 7 do 8 marca 2014 roku w Kraśniku odbył się  Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Juniorek i Kadetek w zapasach kobiet. Klub nasz na tych zawodach reprezentowała jedna juniorka i dwie kadetki, a ich start zaowocował zdobyciem dwóch piątych miejsc, wywalczonych przez Natalię Teresiak i Martę Mechocką.

MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI KADETEK

  • Natalia Teresiak - V miejsce w kat. wagowej do 56 kg
  • Milena Kałęcka - X miejsce w kat. wagowej do 65 kg

MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK

  • Marta Mechocka - V miejsce w kat. wagowej do 59 kg

Na starcie mistrzowskich zmagań, oprócz czołówki krajowych zawodniczek, wystartowała liczna grupa zawodniczek z Ukrainy, Białorusi, Słowacji, Czech i Łotwy. W tak sillnej obsadzie, mimo nie wywalcznia przez nasze zapaśniczki miejsc medalowych, ich pierwszy tegoroczny start należy uznać za udany i dobry prognostych na dalsze ich tegoroczne starty.

Serdeczne gratulacje dla naszych zawodniczek i ich trenerów Ryszarda Niedźwiedzkiego, Ryszarda Śliwińskiego, Krzysztofa Walencika, Sławomira Rogozińskiego, Jacka Szymańskiego, Roberta Rybickiego oraz trenera prowadzącego kadetów, juniorów i seniorów - Artura Albinowskiego.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING POLSKIE MŁYNY - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Z galerii

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy
Mazowsze Teresin

96-515 Teresin, Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732, 604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyki strony

Użytkowników:
1
Artykułów:
496
Odsłon artykułów:
5965705

Satystki galerii zdjęć

  • Ilość zdjęć: 7372
  • Ilość albumów: 132
  • Odsłon zdjęć: 3394539

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem