A+ A A-

Międzynarodowy Turniej Juniorów - Ryga 2009

  • Odsłony: 1182
Paweł Albinowski
W dniach od 20 do 22 marca 2009 roku w Rydze (Łotwa) odbył się Międzynarodowy Turniej Juniorów w zapasach w stylu wolnym. W reprezentacji Polski na ten turniej znalazł się zawodnik naszego klubu Paweł Albinowski, który zajął piąte miejsce w kategorii wagowej do 66 kg.

Paweł Albinowski po udanych startach na początku roku, został powołany do reprezentacji na międzynarodowy turniej juniorów (Paweł juniorem jest od stycznia tego roku). W bardzo silnie obsadzonym turnieju pod patronatem FILA (Międzynarodowej Federacji Zapaśniczej) nasz zawodnik pokazał się z bardzo dobrej strony. Najpierw wygrał zdecydowanie walkę z zawodnikiem gospodarzy, potem wysoko na punkty pokonał zawodnika z Finlandii. W walce półfinałowej uległ na punkty 6 : 0 i 2 : 1 zawodnikowi z Rosji, a w finale o 3 miejsce przegrał 3 : 1 i 3 : 2 z reprezentantem Gruzji. Mimo zajętego piątego miejsca, start Pawła należy uznać za udany i jest on dobrym prognostykiem na przyszłość - po raz kolejny pokazał, że ma ogromne serce do walki i potrafi podjąć walkę z każdym, niezależnie z jak utytułowanym przeciwnikiem się spotyka.

Serdeczne gratulacje dla Pawła i życzenia by z kolejnych zawodów zawsze wracał z medalami.

Podziękowania dla firm GREINER PACKAGINGJOEL AC/DC - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Najbardziej wkurza mnie, moja bezradność...

Z galerii

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy
Mazowsze Teresin

96-515 Teresin, Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732, 604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyki strony

Użytkowników:
1
Artykułów:
496
Odsłon artykułów:
5957493

Satystki galerii zdjęć

  • Ilość zdjęć: 7372
  • Ilość albumów: 132
  • Odsłon zdjęć: 3368487

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem