• Utworzono:
  • Odsłony: 2725

Puchar Polski Kadetek i Drużynowe Mistrzostwa Polski

W dniach od 23 do 24 listopada 2007 roku w Chełmie odbył się Puchar Polski Kadetek i Juniorek w zapasach kobiet, a w dniach od 24 do 25 listopada odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek w zapasach kobiet. Klub nasz na tych zawodach reprezentowały trzy kadetki: Anna Albinowska, Angelika Rybicka i Ewelina Walendziak oraz jedna seniorka Justyna Barciak. Start naszych zawodniczek zaowocował wywalczeniem brązowego medalu przez Annę Albinowską.

PUCHAR POLSKI KADETEK

• Anna Albinowska - III miejsce w kat. wagowej do 52 kg
  • Angelika Rybicka - X miejsce w kat. wagowej do 56 kg
  • Ewelina Walędziak- XI miejsce w kat. wagowej do 56 kg

Anna Albinowska - uczennica trzeciej klasy Gimnazjum w Teresinie po raz pierwszy zdobyła medal z zawodów rangi Pucharu Polski. Uległa ona jedynie zwyciężczyni swej kategorii wagowej do 52 kilogramów - Joannie Krasowskiej z klubu Olimpijczyk Chełm.

Justyna Barciak i Angelika Rybicka tuż po dekoracji.
Anna Albinowska (pierwsza od prawej) na podium wagi do 52 kg.

Udany start zanotowała również sartująca w barwach WLKS Siedlce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Justyna Barciak, która wygrała wszystkie swe pojedynki, a jej drużyna zajęła czwarte miejsce. Rywalizację drużynową seniorek wygrała drużyna ZTA Zgierz.

Serdeczne gratulacje dla naszych ładnych i zawsze uśmiechniętych zawodniczek i ich trenera Artura Albinowskiego.

Podziękowania dla firm GREINER PACKAGINGJOEL AC/DC - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.