A+ A A-

Międzynarodowy Turniej Kadetów - Koszyce 2007

  • Odsłony: 1982

W dniach od 18 do 20 maja 2007 roku w Koszycach (Słowacja) odbył się Międzynarodowy Turniej Kadetów w zapasach w stylu wolnym. W repreznatcji Polski na ten turniej znalazł się nasz najlepszy kadet Paweł Albinowski, który zajął piąte miejsce w kategorii wagowej do 63 kg.

Paweł Albinowski po raz pierwszy został powołany do reprezentacji Polski na międzynarodowy turniej i chyba właśnie brak międzynarodowego obwalczenia, jak i trochę szczęśliwszych decyzji sędziowskich, zabrakło naszemu zawodnikowi by wrócić z turnieju z medalem. Mimo zajętego piątego miejsca, start Pawła należy uznać za udany i jest on dobrym prognostykiem na przyszłość - po raz kolejny pokazał, że ma ogromne serce do walki i potrafi podjąć walkę z każdym, nie zależnie z jak utytułowanym przeciwnikiem się spotyka.

Serdeczne gratulacje dla Pawła i życzenia by z kolejnych zawodów międzynarodowych zawsze wracał z medalami.

Podziękowania dla firm GREINER PACKAGINGJOEL AC/DC - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Fajnie jest czasami coś wygrać.

Z galerii

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy
Mazowsze Teresin

96-515 Teresin, Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732, 604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyki strony

Użytkowników:
1
Artykułów:
496
Odsłon artykułów:
5957517

Satystki galerii zdjęć

  • Ilość zdjęć: 7372
  • Ilość albumów: 132
  • Odsłon zdjęć: 3368492

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem