A+ A A-

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Juniorów i Młodzików

  • Odsłony: 1850

Dnia 18 lutego 2007 roku w Przysuchej odbyły się Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Juniorek, Juniorów, Młodziczek i Młodzików w zapasach w stylu wolnym. W zawodach tych wzięła udział bardzo liczna reprezentacja naszego klubu.

Wyniki osiągnięte przez nasze zawodniczki i zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych i wagowych:

    JNUNIORKI

  • Marta Sitarska - I miejsce w kat. wagowej do 67 kg
    MŁODZICZKI

  • Kinga Pauba - II miejsce w kat. wagowej do 37 kg
  • Agnieszka Wójcik - II miejsce w kat. wagowej do 44 kg
  • Alicja Wójcik - III miejsce w kat. wagowej do 44 kg
  • Małgorzata Biederka - V miejsce w kat. wagowej do 52 kg
  • Anna Albinowska - I miejsce w kat. wagowej do 57 kg
  • Ilona Niedźwiedzka - III miejsce w kat. wagowej do 57 kg
    JUNIORZY

  • Dominik Wójcik - II miejsce w kat. wagowej do 66 kg
  • Marcin Ciurzyński - III miejsce w kat. wagowej do 66 kg /ULKS Ryś Kampinos/
  • Adam Niedźwiedzki - II miejsce w kat. wagowej do 74 kg
  • Patryk Skoczylas - III miejsce w kat. wagowej do 74 kg /ULKS Ryś Kampinos/
  • Łukasz Znajdek - III miejsce w kat. wagowej do 84 kg
  • Kamil Kamiński - I miejsce w kat. wagowej do 96 kg
  • Artur Szymczyk - II miejsce w kat. wagowej do 96 kg
  • Adrian Czernicki - III miejsce w kat. wagowej do 96 kg
    MŁODZICY

  • Rafał Mechocki - I miejsce w kat. wagowej do 35 kg
  • Mariusz Magiera - II miejsce w kat. wagowej do 35 kg /ULKS Ryś Kampinos/
  • Sebastian Radzikowski - II miejsce w kat. wagowej do 38 kg
  • Patryk Kazimierski - I miejsce w kat. wagowej do 42 kg
  • Rafał Paliński - I miejsce w kat. wagowej do 47 kg
  • Mateusz Smoliński - III miejsce w kat. wagowej do 47 kg
  • Mateusz Wójcik - I miejsce w kat. wagowej do 53 kg
  • Dawid Rywacki - II miejsce w kat. wagowej do 53 kg
  • Mariusz Zdanowski - I miejsce w kat. wagowej do 66 kg /ULKS Ryś Kampinos/
  • Maciej Wójcik - III miejsce w kat. wagowej do 66 kg
  • Wiktor Paduch - V miejsce w kat. wagowej do 66 kg
  • Hubert Tondera - II miejsce w kat. wagowej do 73 kg
  • Dawid Mechecki - I miejsce w kat. wagowej do 85 kg

W klasyfikacji drużynowej prowadzonej oddzielnie dla dziewcząt i chłopców, nasze zawodniczki uplasowały się na IV miejscu, a nasi zawodnicy na I, gromadząc w sumie 152 punkty i zdecydowanie wyprzedzili pozostałe drużyny - sklasyfikowana na drugim miejscu drużyna Warszawskiej Gwardii zdobyła 55 punktów.

Serdeczne gratulacje dla zawodniczek, zawodników i ich trenerów Ryszarda Niedźwiedzkiego, Ryszarda Śliwińskiego, Krzysztofa Radkowskiego, Jacka SzymańskiegoArtura Albinowskiego.

Podziękowania dla firm GREINER PACKAGINGJOEL AC/DC - sponsorów sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Fajnie jest czasami coś wygrać.

Z galerii

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy
Mazowsze Teresin

96-515 Teresin, Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732, 604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyki strony

Użytkowników:
1
Artykułów:
496
Odsłon artykułów:
5909005

Satystki galerii zdjęć

  • Ilość zdjęć: 7372
  • Ilość albumów: 132
  • Odsłon zdjęć: 3194626

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem