• Utworzono:
  • Odsłony: 2459

Międzynarodowy Turniej Kadetek - Lwów 2006

Angelika Rybicka
W dniach od 2 do 4 czerwca 2006 roku w Lwowie (Ukraina) odbył się Międzynarodowy Turniej Kadetek w zapasach kobiet. W repreznatcji Polski na ten turniej znalazła się nasza najlepsza kadetka Angelika Rybicka, która zajeła piąte miejsce w kategorii wagowej do 52 kilogramów.

Angelika Rybicka - brązowa medalistka Mistrzostw Polski Kadetek swój pierwszy międzynarodowy start, może uznać za bardzo udany i zarazem za bardzo pechowy. W swej pierwszej walce pokonała przez położenie na łopatki koleżankę reprezentacyjną Dominikę Osocką z klubu Agros Żary - aktualną Mistrzynię Polski Kadetek. W walce półfinałowej przegrała minimalnie na punkty z zawodniczką gospodarzy. W pojedynku o brązowy medal również spotkała się z zawodniczką z reprezentacji Ukrainy i tu dosięgnął Angelikę pech. Na samym początku podczas wykonywania zejścia do nóg, nasza zawodniczka doznała uszkodzenia stawu łokciowego i nie była już praktycznie w stanie dalej kontynuować walki. Ostatecznie została więc sklasyfikowana na piątym miejscu.

Serdeczne gratulacje dla Angeliki i życzenia jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING - sponsora sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Copyright © 2003-2018 LKS Mazowsze Teresin. Projekt: Artur Albinowski .