A+ A A-

Puchar Polski Seniorek - zwycięstwo Justyny, drugie miejsce Karoliny

 • Odsłony: 1715

W dniach 11-12 listopada 2005 roku w Borkowicach odbył się Puchar Polski Seniorek w zapasach kobiet. W zawodach tych startowało pięć zawodniczek naszego klubu. Najlepiej z naszej piątki wypadły Justyna BarciakKarolina Banaszek zajmując pierwsze i drugie miejsce w kategorii wagowej do 59 kiogramów. Justyna Barciak tym razem startując w swej normalnej kategorii wagowej do 59 kilogramów, nikomu nie pozostawiła cienia wątpliwości, kto był najlepszy w jej wadze na tych zawodach. W pięknym stylu, wygrywając większość swych walk przed czasem, została triumfatorką Pucharu Polski Seniorek w kategorii wagowej do 59 kilogramów.

Karolina Banszek swój pierwszy start w kategorii wiekowej seniorek musi uznać za bardzo udany. Potrafiła wykorzystać bardzo dobre losowanie i zwyciężyła w swej połówce eliminacyjnej. Do walki finałowej ze swą starszą koleżanką klubową nie wszyła, gdyż w walce półfinałowej doznała kontuzji. Szkoda naszej młodej i utalentowanej zawodniczki, gdyż kontuzja troszkę przyćmiła jej radość z bardzo udanego startu i wywalczenia drugiego miejsca wśród o wiele starszych rywalek.

  Miejsca Naszych zawodniczek:

 • Iwona Zdanowska - VII miejsce w kat. wagowej do 55 kg /ULKS Ryś Kampinos/
 • Edyta Szafrańska - IX miejsce w kat. wagowej do 55 kg /ULKS Ryś Kampinos/
 • Justyna Barciak - I miejsce w kat. wagowej do 59 kg
 • Karolina Banaszek - II miejsce w kat. wagowej do 59 kg
 • Agnieszka Dąbrowska - V miejsce w kat. wagowej do 63 kg /ULKS Ryś Kampinos/

Serdeczne gratulacje dla naszych zawsze uśmiechniętych zawodniczek i ich trenerów.

Podziękowania dla firmy GREINER PACKAGING - sponsora sekcji zapasów oraz Urzędu Gminy w Teresinie - wspierającego działalność LKS Mazowsze Teresin.

Zwycięstwa nie przychodzą łatwo - ale zawsze cieszą.

Z galerii

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy
Mazowsze Teresin

96-515 Teresin, Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732, 604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyki strony

Użytkowników:
1
Artykułów:
496
Odsłon artykułów:
5957615

Satystki galerii zdjęć

 • Ilość zdjęć: 7372
 • Ilość albumów: 132
 • Odsłon zdjęć: 3368718

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem