• Utworzono:
  • Odsłony: 2289

I FESTIWAL W ZAPASACH

W dniach 30.09-02.10.2005 roku w Bydgoszczy odbył się I Festiwal w zapasach w ramach którego, przeprowadzony został XXI Memoriał Franciszka Harczenko Młodzików i Młodziczek oraz II Puchar Polski Kadetów i Kadetek w zapasach kobiet, zapasach w stylu wolnym i klasycznym mężczyzn. Wśród triumfatorów tegorocznych zmagań znaleźli się Angelika RybickaPaweł Albinowski, srebrny medal zdobyła Anna Albinowska, a brązowy medal wywalczył Patrick Dybkowski. Już po raz dwudziesty pierwszy do rywalizacji w zapasach w stylu klasycznym i wolnym dla grup wiekowych młodziczek, młodzików, kadetek i kadetów, oprócz czołówki polskich zawodniczek i zawodników stanęli przedstawiciele Niemiec, Rosji, Litwy, Słowacji i Ukrainy. Wśród startujących zawodników znalazła się również trzynasto osobowa grupa zawodników naszego klubu, którzy w poszczególnych grupach wiekowych i wagowych zajęli następujące miejsca: