A+ A A-

Mistrzostwa Polski Seniorów - brązowy medal drużyny

  • Odsłony: 3248

W dniach 11-14.09.2003 roku w Żywcu przeprowadzono LXVII Mistrzostwa Polski Seniorów w łucznictwie.

W konkurencji łuków bloczkowych drużyna nazego Klubu w składzie Ryszard Kowalski, Grzegorz Zieleniec i Juliusz Boguta zdobyła brązowy medal. Nasza drużyna przegrała minimalnie jedynie z drużyną klubu Burza Wrocław w stosunku 244 : 248 punktów. Gratulacje dla całej naszej drużyny!

Mniej udany start zanotowała nasza najlepsza i bardzo utytułowana zawodniczka Katarzyna Klata, zajmując 41 miejsce. Na usprawiedliwienie Katarzyny można podać to, iż od początku tego roku nękają ją kontuzje. Ponad to, Katarzyna - zdobywczyni brązowego medalu Igrzysk Olimpijskich, ostatnio poświęca się przede wszystkim pracy trenerskiej z młodzieżą i dziećmi w naszym Klubie.Nie zawsze się wygrywa.

Serdeczne gratulacje dla naszej drużyny panów - z życzeniami, by w przyszłym roku zmienić kolor zdobytego medalu na złoty. A Katarzynie życzę szybkiego powrotu do wysokiej formy i wielu sukcesów w pracy trenerskiej.

Zwycięstwa nie przychodzą łatwo - ale zawsze cieszą.

Z galerii

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy
Mazowsze Teresin

96-515 Teresin, Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732, 604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyki strony

Użytkowników:
1
Artykułów:
496
Odsłon artykułów:
5957265

Satystki galerii zdjęć

  • Ilość zdjęć: 7372
  • Ilość albumów: 132
  • Odsłon zdjęć: 3368423

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem