A+ A A-

Justyna i Kamil na ślubnym kobiercu

  • Odsłony: 3471

Dnia 25 września 2010 roku Justyna Barciak i Kamil Kamiński zawrą związek małżeński. Uroczysta Msza Święta podczas której zostanie im udzielony sakrament małżeństwa odbędzie się o godzinie 17 w Bazylice Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask w Niepokalanowie.

Justyna i Kamil na ślubnym kobiercuJustyna i Kamil serdecznie zapraszają wszystkich aktualnych i byłych zawodników, działaczy i trenerów Ludowego Klubu Sportowego Mazowsze Teresin oraz wszystkich sympatyków zapasów i sportu by towarzyszyć im w tych uroczystych chwilach.

Justyna Barciak i Kamil Kamiński to przykład dla młodszych kolegów z sekcji jak dużo można osiągnąć dzięki ciężkiej i systematycznej pracy. Oboje są wychowankami naszego klubu i przez wiele lat wspólnie trenowali zapasy w naszym klubie i tu też się poznali. Przez wiele lat byli główną siłą napędową całej sekcji. To Justyna zaczęła jako pierwsza zdobywać medale w zapasach kobiet, a Kamil jako pierwszy po wielu latach przerwy zdobył tytuł Mistrza Polski. Oboje aktualnie są absolwentami Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, jak również są absolwentami Zespołu Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Teresinie, gdzie w od września pracę jako nauczyciel wychowania  fizycznego podjął Kamil.

Justyna Barciak to najlepsza zawodniczka sekcji zapaśniczej w historii klubu, w swym dorobku ma osiem medali z Mistrzostw Polski oraz bardzo wiele medali z zawodów rangi Pucharu Polski, zawodów międzynarodowych i ogólnopolskich. Do jej największych osiągnięć należy srebrny medal zdobyty podczas XXIII Letniej Uniwersjady - IZMIR 2005.

XXIII Letniej Uniwersjady - IZMIR 2005
Justyna Barciak na podium XXIII Letniej Uniwersjady - IZMIR 2005

Kamil Kamiński to jeden z najzdolniejszych wychowanków sekcji zapaśniczej naszego klubu. Zdobywał wiele medali z zawodów rangi ogólnopolskiej w kategorii wiekowej kadeta i juniora. Do jego największego osiągnięcia należy tytuł Mistrza Polski w kategorii wagowej do 84 kilogramów, wywalczony podczas Mistrzostw Polski Juniorów w zapasach w stylu wolnym - Krapkowice 2006.

Mistrzostw Polski Juniorów w zapasach w stylu wolnym - Krapkowice 2006
Kamil Kamiński na najwyższym stopniu podium Mistrzostw Polski.

Trenerzy oraz wszyscy zawodnicy sekcji zapaśniczej życzą Justynie i Kamilowi, długich, wspólnie spędzonych lat, w zdrowiu, szczęściu, pogodzie ducha i by spełniły się im wszystkie życiowe marzenia.

Z galerii

Dane kontaktowe

Ludowy Klub Sportowy
Mazowsze Teresin

96-515 Teresin, Aleja XX-lecia 32
46 86 13 732, 604 226 839
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Statystyki strony

Użytkowników:
1
Artykułów:
496
Odsłon artykułów:
5957517

Satystki galerii zdjęć

  • Ilość zdjęć: 7372
  • Ilość albumów: 132
  • Odsłon zdjęć: 3368492

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem